Pobity i oskarżony

Pobity i oskarżony

Brutalna interwencja policji skończyła się dla pana Leszka nie tylko utratą zdrowia, ale też… zarzutami. Mimo nagrań i zeznań świadków prokuratura oskarża go o napaść na funkcjonariuszy. Jak to możliwe, że ofiara stała się oskarżonym?

"Zburzą nam życie..."

"Zburzą nam życie..."

Czy przez bezduszne decyzje urzędników stracą dorobek życia? Małżeństwo z Zielonej Góry musi do końca roku zburzyć swój dom, mimo że nikomu on nie zagraża!

Oskarżony z przypadku

Oskarżony z przypadku

Podczas dyskoteki dochodzi do pobicia nastolatka. 16 latek jest pijany, nie potrafi wskazać kto go zaatakował. Po kilku dniach jednak pojawia się na policji i oskarża Krzysztofa Kalisza- miał go rozpoznać na zdjęciu z imprezy na Facebooku. Wszystkie dowody świadczą o tym, że wskazany chłopak nie mógł brać udziału w pobiciu, mimo to prokuratura kieruje akt oskarżenia.

"To nie są dzieci, to mordercy..."

"To nie są dzieci, to mordercy..."

„Żądam, żeby oprawcy mojego syna byli sądzeni jak dorośli” - mówi w rozmowie z reporterem Państwa w Państwie matka zamordowanego Eryka. 16 latek został w biały dzień skatowany przez grupę rówieśników.

Zdradzony, pomówiony, skazany

Zdradzony, pomówiony, skazany

Rolnik przyłapał swoją żonę na zdradzie z pracownikiem. Gdy zdecydował się zwolnić mężczyznę, ten... oskarżył go o molestowanie. Teraz rolnik ma trafić do więzienia!

Sypią, więc mogą wszystko?

Sypią, więc mogą wszystko?

Młoda kobieta zostaje podstępem odurzona dopalaczami i upokorzona. Dwóch gangsterów rozbiera ją i nagrywa kompromitujący film, który później wrzucają do Internetu. Okazuje się, że mężczyźni są doskonale znani organom ścigania- obaj mają status małego świadka koronnego w innej sprawie. Czy właśnie dlatego czują się bezkarni?

Chciał pomóc, trafi za kraty

Chciał pomóc, trafi za kraty

Policja miała niepowtarzalną szansę złapać bandytów wyłudzających pieniądze metodą na wnuczka! Niestety, jedna komenda weszła drugiej w drogę i zrujnowała całą akcje, a zamiast oszustów do więzienia ma trafić chłopak, który pomagał w prowokacji!

Oskarżony przez... nazwisko!

Oskarżony przez... nazwisko!

Prokuratura oskarżyła niewinnego mężczyznę, tylko dlatego, że… ma na nazwisko Orzeł. Śledczy, owszem, szukali Orła, z tym że chodziło o zupełnie innego człowieka, który nosi taki pseudonim. Jak to możliwe, że prokuratura do końca nie chce się wycofać ze swojej kuriozalnej pomyłki?

Wielka miłość... do pieniędzy

Wielka miłość... do pieniędzy

Najpierw uwodził bogate kobiety w trudnej sytuacji życiowej, później wyłudzał od nich pieniądze, a gdy domagały się zwrotu zaczynał grozić, prześladować i szantażować! Mimo, że poszkodowanych jest kilkanaście, mężczyzna wciąż pozostaje na wolności.

"Uwiodła nasze dziecko..."

"Uwiodła nasze dziecko..."

Dojrzała kobieta uwiodła 14 letniego chłopca! Nastolatek przestał chodzić do szkoły, zaczął przyjmować silnie uzależniające, narkotyczne leki, uciekł z domu i zamieszkał z partnerką. Zdesperowani rodzice prosili o pomoc prokuraturę, policję i sądy... bez efektu!

"Idealne" auto

"Idealne" auto

Miało być "jak nowe", 100% bezwypadkowe i w idealnym stanie. Po kilkunastu dniach od zakupy okazało się, że wymarzone auto państwa Wojciechowskich wymaga kapitalnego remontu! Handlarz umywa ręce, a co na to wymiar sprawiedliwości?

Koszmar Roberta Janowskiego. Psychofanka niszczy mu życie

Koszmar Roberta Janowskiego. Psychofanka niszczy mu życie

Robert Janowski prześladowany przez psychofankę! Juror programu Twoja twarz brzmi znajomo od 13 lat nie może uwolnić się od kobiety, która zatruwa życie jego i jego najbliższych.