II Kongres NIEPOKONANI 2012

II Kongres NIEPOKONANI 2012

NIEPOKONANI 2012 to inicjatywa kilkudziesięciu uczestników programu „Państwo w Państwie”.

Ruch Społeczny NIEPOKONANI 2012 to inicjatywa kilkudziesięciu uczestników programu „Państwo w Państwie”, którzy zjednoczyli się w wysiłku o przywrócenie dobrego imienia, niesłusznie im odebranego, przez instytucje państwa. Członkowie ruchu, to ludzie pokrzywdzeni przez organy państwa, które w sposób bezpodstawny doprowadziły do upadku ich firmy. 

 

- Celem kongresu jest próba odpowiedzi na pytanie – czy polska klasa polityczna jest zdolna do prowadzenia dialogu ze społeczeństwem czy nie? Chcemy też zapytać naszych członków, sympatyków i sojuszników czy istnieje inna, bardziej skuteczna metoda realizowania ważnych postulatów obywatelskich? - czytamy na stronie NIEPOKONANYCH.

 

W maju 2012 r. odbył się pierwszy kongres ruchu. Zgromadzeni ludzie zapełnili całą Salę Kongresową Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

 

 

Po 2 latach członkowie ruchu spotykają się na II Kongresie NIEPOKONANYCH 2012, który odbedzie się 13 maja 2014 roku. W programie Kongresu przewidziano wystąpienia zaproszonych gości m.in.: Prof. Jerzego Stępnia, Prof. Leszka Balcerowicza, Dra Piotra Kładocznego, Andrzeja Sadowskiego, Cezarego Kaźmierczaka i Bogusława Chraboty.

 

Więcej na www.niepokonani2012.pl