Dlaczego tak późno?

Dlaczego tak późno?

Krzysztof Pomorski jest podejrzewany o posiadanie pornografii dziecięcej. Śledczy już w 2011 roku znali jego adres, ale nic nie zrobili. Sprawa ruszyła z miejsca dopiero po reportażu Ewy Żarskiej w Polsat News. Tylko u nas kulisy śledztwa, rozmowa z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro i wyjaśnienia rosyjskiego MSW w tej sprawie.

Znikające piętro

Znikające piętro

Marzyli o własnym mieszkaniu, a zostali z niczym. Deweloper wybudował o jedno piętro za dużo i sprzedał mieszkania, które... nie istniały. Czy nadzór budowlany mógł temu zapobiec?

Zażył narkotyki i wezwał pomoc. Zmarł w trakcie interwencji policji.

Zażył narkotyki i wezwał pomoc. Zmarł w trakcie interwencji policji.

Młody mężczyzna, podczas spotkania w hotelu z poznaną na portalu randkowym kobietą, źle się poczuł po zażyciu narkotyków i wezwał pomoc. Po interwencji patrolu policji, mężczyzna zmarł. Co mogło być przyczyną śmierci i co wydarzyło się w pokoju hotelowym?

Nielegalny zestaw

Nielegalny zestaw

O tym, że policjanci korzystają z mierników prędkości nieudolnie, informowaliśmy już wcześniej. Teraz okazuje się, że mogą to robić również nielegalnie! Pan Damian wygrał przed sądem z policją, bo ta, aby wlepić mu mandat skorzystała z niezgodnego z prawem połączenia sprzętu..

Smsy prawdy

Smsy prawdy

Młoda dziewczyna umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Dzięki determinacji rodziców, po latach pojawia się szansa na rozwikłanie zagadki. W naszym programie zaprezentują ważne dowody, do których nie byli w stanie dotrzeć prokuratorzy.

Wina po złej stronie?

Wina po złej stronie?

Na jednej z osiedlowych uliczek w Poznaniu koparka przejechała mężczyznę. Prokuratura umorzyła postępowanie, nie przesłuchując kierowcy. Mimo, że taki sprzęt nie miał prawa tam wjechać, śledczy uznali, że winny jest pieszy.

Zbudował dom... na dachu bloku!

Zbudował dom... na dachu bloku!

W Jastrzębiu-Zdroju zbudowano... dom na dachu bloku! Konstrukcja jest nielegalna i zagraża bezpieczeństwu mieszkańców, jednak nikt nie jest w stanie przeprowadzić rozbiórki.

Przedsiębiorca potraktowany jak bandyta

Przedsiębiorca potraktowany jak bandyta

Przedsiębiorca został potraktowany jak groźny bandyta. Policja zabrała go od umierającej żony i przewiozła na przesłuchanie do Urzędu Skarbowego. Był sylwester 2018 roku. Czy akcja miała miejsce tylko dlatego, że dzień później zobowiązanie wobec skarbówki uległoby przedawnieniu?

Radar ponad wszystko

Radar ponad wszystko

Zawodowy kierowca stracił prawo jazdy, chociaż miał dowód, że jechał wolniej. Policja nie wzięła pod uwagę wydruku z tachografu i tego, że w pojeździe był zainstalowany ogranicznik prędkości.

Oszukiwał, czy został oszukany?

Oszukiwał, czy został oszukany?

Niepełnosprawny mężczyzna chciał żyć samodzielnie. Podjął się pracy, miał być kurierem. Okazało się, że padł ofiarą oszustów - zamiast zwykłych paczek nieświadomie przenosił wyłudzone pieniądze. Teraz prokuratura oskarża go o działanie metodą na wnuczka i chce wsadzić do więzienia.

Sprawcy- po 3 lata. Dla ofiary dożywocie...

Sprawcy- po 3 lata. Dla ofiary dożywocie...

20 letni chłopak zostaje pobity, pozostawiony na jezdni i przejechany samochodem. Do końca życia pozostanie niepełnosprawny. Napastnik odpowiedział jedynie za narażenie na utratę zdrowia, a kierująca samochodem za nieudzielenie pomocy.

Wynajem - pułapka

Wynajem - pułapka

Właścicielka od lat nie może zamieszkać w swoim mieszkaniu. Zajmuje je lokatorka, która nie chce się wyprowadzić, a dodatkowo nie opłaca żadnych rachunków i zadłużyła lokal na kilkanaście tysięcy złotych.

Archiwum